Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na krajowej „61”.

W Chojnach Młodych, ok 5,5 km od Łomży w kierunku Ostrołęki, zginął 73-letni kierowca mazdy - mieszkaniec gminy Pisz. Z ustaleń policji wynika, że to on był sprawcą wypadku.

Do wypadku doszło wczoraj około 16.40 na skrzyżowaniu w Chojnach Młodych. Wyjeżdżając na drogę główną kierowca samochodu marki mazda 121 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej „61” hondzie. Doszło do zderzenia obu samochodów. Na miejscu zginął kierowca mazdy, a kierowca hondy został przewieziony do szpitala.

Tymczasem jak wynika z raportu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), na który powołuje się „Dziennik” polskie drogi są jednymi z najniebezpieczniejszych w Europie. W przeliczeniu na 100 tys. mieszkańców, co roku na naszych drogach ginie 14 osób - tyle samo co w Gwatemali i w krajach Trzeciego Świata. W Europie gorzej jest tylko na Ukrainie, Łotwie, Słowacji, Litwie, Białorusi, w Rosji oraz w Grecji.
Eksperci alarmują: jeśli nie poprawimy bezpieczeństwa, wypadki drogowe staną się główną przyczyną zgonów Polaków - akcentuje gazeta.

 

 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę