Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dziecko zakopała bo była w szoku...

Tragedia we wsi Charubin koło Turośli. W stodole policjanci znaleźli zakopane ciało noworodka. Dziecko urodziła 26-letnia kobieta, która wczoraj przed prokuratorem przyznała się do zakopania go zaraz po porodzie. Swoje postępowanie tłumaczyła szokiem poporodowym - i tym, że dziecko nie płakało.

Przypomnijmy w środę rano funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie wkroczyli do gospodarstwa rolnego na terenie wsi Charubin koło Turośli. To tu wraz z matką i jej bratem mieszka 26-letnia kobieta. Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że będąca jeszcze kilka miesięcy temu w zaawansowanej ciąży kobieta jest już po porodzie, ale nikt nie widział dziecka. Mundurowi nie mylili się, ciało martwego dziecka odnalezione zostało w stodole. Właśnie tam, na niewielkiej głębokości zakopane były zwłoki.

Doprowadzona wczoraj do prokuratury w Kolnie kobieta przyznała się do zakopania dziecka zaraz po porodzie. Prokuratura potwierdza wiarygodność jej zeznań. Chce także skierować kobietę na badania psychiatryczne.  Zwłoki noworodka zostały przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku, gdzie ma zostać przeprowadzona sekcja. Prokuratura chce aby biegli wyjaśnili m.in. to czy dziecko w chwili narodzin żyło oraz kiedy się urodziło i co było przyczyną śmierci.
26-latka została zatrzymana. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę