Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Zwłoki noworodka zakopane w stodole

Ciało martwego noworodka zakopane w stodole na posesji jednej z wsi koło Turośli odkryli kolneńscy policjanci. W związku z tym zatrzymana została 26-letnia kobieta. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj rano funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie wkroczyli do gospodarstwa rolnego na terenie wsi Charubin koło Turośli. Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że będąca jeszcze kilka miesięcy temu w zaawansowanej ciąży 26-letnia, mieszkająca tam kobieta jest już po porodzie. Nikt jednak nie widział dziecka. Mundurowi nie mylili się, ciało martwego dziecka odnalezione zostało w stodole. Właśnie tam, na niewielkiej głębokości zakopane były zwłoki. Zostały one przewiezione do zakładu medycyny sądowej, który określi przyczyny zgonu. Funkcjonariusze zatrzymali 26-letnią kobietę, która trafiła do policyjnej izby zatrzymań. Dzisiaj zostanie doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Kolnie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę