Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Pożyczył i nie oddał

„Dobry zwyczaj - nie pożyczaj” brzmi stare powiedzenie i jak się okazuje ludowa mądrość nawet w dzisiejszych czasach może udowodnić swoją prawdziwość. Na własnej skórze przekonał się o tym jeden z mieszkańców podpiątnickiej wsi. Pożyczył on sąsiadowi „na godzinę” skodę. Na zwrot samochodu czekał prawie dwa tygodnie, a odzyskać go pomogli mu dopiero policjanci.

Jak relacjonują policjanci we wtorek na posterunek w Piątnicy zgłosił się mężczyzna, który powiedział, że prawie dwa tygodnie temu pożyczył swojemu sąsiadowi samochód, gdyż ten miał pilną sprawę do załatwienia. Skoda po niespełna godzinie miała być zwrócona. Jednak – jak tłumaczył policjantom poszkodowany – sąsiad pomimo żądań odmawia zwrotu pojazdu.
Funkcjonariusze ruszyli na pomoc w odzyskaniu własności. Zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który jak się okazało oprócz tego, że przywłaszczył sobie samochód to dzień wcześniej ukradł telefon komórkowy innemu z sąsiadów. Zarówno samochód jak i telefon wróciły do prawowitych właścicieli, a sąsiad co pożyczył i nie oddał ma się tłumaczyć przed sądem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę