Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Kozarzach skazany

Rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata i kara grzywny oraz rok zakazu pełnienia stanowisk kierowniczych w placówkach państwowych - to kara, którą orzekł dziś sąd wobec Mirosława K. - dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Kozarzach. Dyrektor oskarżany był przez pracowników przede wszystkim o to, że wykorzystywał ich w godzinach pracy przy wykańczaniu prywatnego domu, który budował w Białymstoku.

Przez dwa lata grupa pracowników Domu Pomocy Społecznej w Kozarzach udowadniała przed sądem, że dyrektor tej placówki, Mirosław K. wykorzystywał ich przy budowie prywatnego domu. Dyrektor ze swej strony powoływał świadków, którzy twierdzili, że nikogo takiego na budowie nie było, a jeśli ktoś pracował nawet u dyrektora, to nie dlatego, że bał się utraty pracy i innych szykan, a z sympatii i wdzięczności dla przełożonego.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę