Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany Litwin wiózł pobratymców do Hiszpanii

Blisko dwa promile alkoholu miał w wydychanym powietrzu Litwin, kierowca Forda Transita, który wiózł „na pokładzie” sześć osób. Mężczyzna został zatrzymany nocą na Placu Kościuszki w Łomży. Policjantów zaniepokoił sposób w jaki prowadził samochód...

Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, busa do kontroli zatrzymano około godziny 2.00 w nocy. Podejrzenia policjantów okazały się prawdziwe. Po badaniu alkomatem wyszło na jaw, że kierowca jest pijany. Urządzenie wskazało, że 30-latek wiózł samochodem sześciu pasażerów mając w wydychanym powietrzu niemal dwa promile alkoholu.
Jak ustalili policjanci Litwin przez Łomżę wiózł pobratymców do Hiszpanii.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę