Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Mordercy w areszcie

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Na trzy miesiące do aresztu trafili dwaj mieszkańcy Zambrowa, którzy w sobotę dopuścili się zabójstwa młodej dziewczyny w podzambrowskich Sędziwujach. 26 letni Tadeusz Sz. i trzy lata młodszy Andrzej Sz. zostali zatrzymani bezpośrednio po znalezieniu ciała ich ofiary. Jak mówi prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokurator Prokuratury Okręgowej, mężczyźni złożyli obszerne wyjaśnienia i przyznali się do zabicia 21-letniej Anny K. Oni też wrzucili jej ciało do ogniska.

Do makabrycznej zbrodni doszło w sobotę po południu. Ciało dziewczyny w ognisku odnaleźli strażacy, którzy przyjechali je ugasić. Oni zawiadomili policję, a policjanci natychmiast zatrzymali dwóch pijanych mężczyzn podejrzewanych o dokonania zabójstwa.
Jak wyjaśnia prokurator Kudyba na razie nie są znane motywy zbrodni. Dziś wykonywana była sekcja zwłok zabitej 21-letniej mieszkanki Zambrowa. Jej wyniki będą znane za kilka dni. Tymczasem dziś sąd zdecydował o umieszczeniu obu podejrzanych o morderstwo mężczyzn w areszcie tymczasowym na trzy miesiące. Za czyn którego się dopuścili grozi im nawet dozywocie.
Jak podaje prokurator Maria Kudyba jutro śledztwo w sprawie morderstwa przejmie do dalszego prowadzenia Prokuratura Okręgowa w Łomży. Dotychczas sprawę prowadziła Prokuratura rejonowa w Zambrowie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę