Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Popili, napadli i ...wpadli

Trzech mężczyzn pod zarzutem rozboju zatrzymali łomżyńscy policjanci. Wczoraj późnym popołudniem w Starej Łomży nad rzeką zaatakowali oni innego mężczyznę. Najpierw zażądali pieniędzy, a gdy ich nie otrzymali zaczęli bić ofiarę i przeszukiwać jego kieszenie. Skradli telefon komórkowy i 50 zł... Już po kilkunastu minutach wszyscy trzej napastnicy zostali zatrzymani.

Jak relacjonuje Izabela Białomyzy z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, wczoraj po godzinie 17. dyżury policji odebrał zgłoszenie o rozboju. Wysłany do Starej Łomży nad rzeką patrol policji szybko odnalazł poszkodowanego. Mężczyzna opowiedział im o zdarzeniu i wraz z policjantami ruszył na poszukiwania napastników. Już po kilkunastu minutach rozpoznał ich ukrywających się w krzakach nad Narwią. Na widok zbliżających się policjantów mężczyźni wyrzucili w stronę rzeki telefon, ale udało się go jednak odzyskać. Okazało się, że ten skradziony kilkanaście minut wcześniej... Białomyzy dodaje, że od trzech mężczyzn czuć było alkohol, a po przewiezieniu na Komendę okazało się, że każdy z nich ma w sobie ponad 1 promil. Mężczyźni – 18-, 27- i 42-latek, mieszkańcy okolicznych wsi - zostali zatrzymani do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Za rozbój grozi im od dwóch do nawet 12 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę