Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

W sobotę zakupów nie zrobisz

W sobotę większość sklepów będzie zamknięta. Przepisy o zakazie handlu w dni świąteczne przewidują, że 15 sierpnia pracę w handlu mogą wykonywać jedynie właściciele sklepów lub osoby pracujące na podstawie umów cywilnych. Nie wolno natomiast zatrudniać w tym czasie osób mających status pracownika.

Dzień 15 sierpnia – Uroczystość Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny (potocznie zwane Matki Bożej Zielnej), i Święto Wojska Polskiego (w rocznicę bitwy warszawskiej w 1920 – Cudu nad Wisłą) - jest na liście dwunastu dni w roku, kiedy obowiązuje zakaz handlu. Normalnie będą czynne apteki i stacje benzynowe. Te placówki traktuje się jako instytucje wyższej użyteczności publicznej.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę