Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Radny gminy Jedwabne prowadził po pijanemu

Prowadził samochód będąc pod wpływem alkoholu czy tylko w nim biesiadował? Sprawę kierowcy podejrzanego o jazdę po pijanemu przejęła z posterunku w Jedwabnem Komenda Miejska Policji w Łomży. A to dlatego, że kontrolowany mężczyzna jest gminnym radnym.

Podejrzenia policjantów z Łomży, którzy przejeżdżali okolicach Burzyna wzbudził pojazd prowadzony przez kierowcę, który wyprzedził ich w sposób, który uznali za niebezpieczny i podejrzany- opowiada naczelnik łomżyńskiej "drogówki", komisarz Piotr Pietrzak.

To wersja policji, jednak według podejrzewanego o to radnego Andrzeja K., fakty wyglądały zupełnie inaczej. Andrzej K. twierdzi, że może odpowiadać za prowadzenie pojazdu bez wymaganych dokumentów, ewentualnie nawet za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, jeśli za takie zostanie uznane wnętrze jego samochodu, ale nie za prowadzenie auta po spożyciu alkoholu. Za czyny do których się przyznaje grozi mu co najwyżej mandat karny, za jazdę pod wpływem alkoholu - utrata mandatu radnego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę