Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Traktor i nissan

Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiło do szpitala po zderzeniu się osobowego nissana z ciągnikiem rolniczym. Traktorzysta włączając się do ruch nie ustąpił pierwszeństwa nissanowi. Do wypadku doszło przed południem w Rogienicach Wielkich w gminie Mały Płock.

Z ustaleń policji wynika, ze 66-letni kierowca ciągnika wyjeżdżając z drogi podporządkowanej   prawdopodobnie nie zauważył jadącego w kierunku Kolna nissana. Traktorzysta wyjechał wprost pod rozpędzonego nissana. Doszło do zderzenia się obu pojazdów. W wypadku ucierpiała 22-letnia pasażerka osobówki, która z urazem kręgosłupa została odwieziona do szpitala. Tam też trafił traktorzysta z ogólnymi potłuczeniami ciała.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę