Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mistrzostwa samolocikowe w Kolnie

Piotr Dąbrowski został Mistrzem w Rzucie Samolotem z Papieru. Zawody rozegrane zostały dzisiaj w Kolnie. W zorganizowanych przez Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu po raz pierwszy takich otwartych mistrzostwach wystartowało w sumie ośmiu zawodników. Każdy musiał własnoręcznie sporządzić samolot z dostarczonej przez jury kartki A-4, a następnie własnoręcznie wypuścić tak przygotowany model. Komisja oceniała cztery kategorie: najdłuższy lot, ewolucje wykonane przez samolocik, lot powrotny (czy wraca on do zawodnika) i złożoność konstrukcji.

O zajętym miejscu decydowała łączna liczba punktów zdobytych we wszystkich kategoriach. Na drugim miejscu w tych pierwszych zawodach uplasował się Jakub Witkowski, na trzecim Michał Ruchała.

Wszyscy startujący w mistrzostwach w tym roku pochodzą z Kolna. Jednak organizatorzy, którzy chcą te zawody przekształcić w imprezę cykliczną, przyjęli formułę otwarta i mają nadzieję, że w kolejnych edycjach zgłoszą swój udział także uczestnicy spoza Kolna, w tym także osoby dorosłe.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę