Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Z nożem na sąsiada

Dwóch młodych mężczyzn wtargnęło na jedną z posesji w Uśniku w gminie Śniadowo. Jeden z nich miał nóż. Podczas bójki z 39-letnim właścicielem posesji wbił mu go w plecy. Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem. Policjanci szybko zatrzymali sprawców. Okazało się, że to mieszkańcy tej samej wsi.

Jak wyjaśnia Izabela Białomyzy z KMP w Łomży w sobotę wieczorem – około godziny 20.30 wbrew woli właściciela jednej z posesji w Uśniku wtargnęło na nią dwóch młodych mężczyzn. W trakcie zajścia napastnicy rzucali kamieniami w domu, walili nożem w drzwi i grozili 39-letniemu właścicielowi że go zabiją. Doszło także do bójki z właścicielem posesji. Starszy z napastników w jej trakcie wbił mu w plecy (pod łopatkę) nóż. Na szczęście rana okazało się niegroźna. Mężczyzna po opatrzeniu rany w szpitalu został zwolniony do domu. Policjanci szybko zatrzymali obu sprawców. Mężczyźni są mieszkańcami tej samej wsi. Starszy z nich ma 23-lata, a młodszy 19. Jak podają policjanci od zatrzymanych była wyczuwalna woń alkoholu.
Na razie nie wiadomo co było powodem „ostrej sąsiedzkiej sprzeczki”. Prokurator wobec sprawców najścia zastosował dozór policyjny. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Zarzuty mają dotyczyć naruszenia miru domowego, a także pobicia, gróźb karalnych i uszkodzenia mienia. W trakcie zajścia zniszczyli drzwi domu i zbił kamieniem szybę w oknie. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę