Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

W Szczuczynie zawalił się dom

Stary, drewniany budynek mieszkalny częściowo zwalił się w Szczuczynie. Do wypadku doszło dzisiejszej nocy. Jak informują strażacy w budynku mieszkała jedna osoba. Na szczęście, mężczyzna wyszedł z gruzowiska o własnych siłach. Był w części budynku, która przetrwała.

Do zawalenia się części domu doszło po godzinie 3. w nocy. Jak podają grajewscy strażacy stary najpierw zawalił się komin, który upadając zniszczył dach i częściowo ściany starego budynku.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę