Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 października 2021 napisz DONOS@

Ze Śniardw wyłowiono ciało 21-letniego mieszkańca Łomży

Po blisko dobie poszukiwań z wód Jeziora Śniardwy wydobyto ciało 21-letniego mieszkańca Łomży, który utopił się w niedzielne popołudnie. Do nieszczęśliwego wypadku doszło w okolicy miejscowości Nowe Guty koło Pisza, gdy mężczyzna płynął pontonem razem z dziewczyną. Z nieustalonych przyczyn 21-latek wpadł do wody, po czym już nie wypłynął.

Zaginionego łomżanina szukała piska policja wodna, płetwonurkowie piskiej i giżyckiej straży pożarnej oraz Mazurskie Pogotowie Ratownicze WOPR. Niedzielne poszukiwania nie przyniosły rezultatu, Dopiero wczoraj po południu płetwonurek straży pożarnej wyłowił zwłoki poszukiwanego mężczyzny.
Policja wyjaśnia okoliczności utonięcia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę