Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Ze Śniardw wyłowiono ciało 21-letniego mieszkańca Łomży

Po blisko dobie poszukiwań z wód Jeziora Śniardwy wydobyto ciało 21-letniego mieszkańca Łomży, który utopił się w niedzielne popołudnie. Do nieszczęśliwego wypadku doszło w okolicy miejscowości Nowe Guty koło Pisza, gdy mężczyzna płynął pontonem razem z dziewczyną. Z nieustalonych przyczyn 21-latek wpadł do wody, po czym już nie wypłynął.

Zaginionego łomżanina szukała piska policja wodna, płetwonurkowie piskiej i giżyckiej straży pożarnej oraz Mazurskie Pogotowie Ratownicze WOPR. Niedzielne poszukiwania nie przyniosły rezultatu, Dopiero wczoraj po południu płetwonurek straży pożarnej wyłowił zwłoki poszukiwanego mężczyzny.
Policja wyjaśnia okoliczności utonięcia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę