Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

Kolejny wypadek na 61

Cztery osoby zostały ranne w wypadku jaki nocą przed godz. 3.00 wydarzył się na drodze krajowej nr 61 w okolicach miejscowości Świdry-Dobrzyce. Samochód osobowy ford mondeo najechał na tył skody, którą podróżowali Czesi - kobieta i mężczyzna. Skoda na skutek uderzenia zjechała do rowu i dachowała. W rowie znalazł się również ford. Okazało się, że fordem podróżowało dwóch młodych, pijanych mężczyzn.

Do szpitala odwieziono całą czwórkę. Obrażenia jakich doznali nie zagrażają ich życiu.
Jak podaje Joanna Makarewicz, oficer prasowy kolneńskiej policji, 19-letni kierowca forda miał 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzy, a starszy o 7 lat pasażer 2 promile. Obaj mężczyźni są mieszkańcami powiatu grajewskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę