Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany podpalił się...

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj po południu w jednej z wsi w okolicach Wysokiego Mazowieckiego. 60-latek najpierw podpalił kożuch próbując puścić z dymem cały dom, a gdy rodzina ugasiła odzież, mężczyzna polał się płynną podpałką do grilla i podpalił. Poparzony trafił do szpitala. Okazało się, że był pijany. Miał blisko 2 promile alkoholu.

Jak relacjonuje podkom. Kamil Tomaszczuk  z zespołu prasowego KWP  w Białymstoku w niedzielę około godz. 16:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie w jednej z okolicznych wsi. Policjanci, którzy dojechali na miejsce zgłoszenia ustalili, że60-latek grożąc, że spali dom podpalił najpierw kożuch. Domownikom udało się go ugasić. Mężczyzna nie dawał jednak za wygraną. Po chwili polał się płynna podpałką do grilla i podpalił. I tym razem skutecznie zareagowali członkowie rodziny, którzy w porę stłumili ogień na awanturniku. Rozwścieczony w pewnym momencie wyskoczył przez jedno z okien i uciekł. Rodzina poprosiła o pomoc policję. Mundurowi zatrzymali 60-latka na jednej z ulic we wsi. Poparzony trafił do szpitala. Okazało się, że był pijany. Miał blisko 2 promile. Gdy wytrzeźwieje odpowie za bezpośrednie narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę