Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Groźny wypadek na „61”

Trzy osoby zostały ranne w wypadku jaki około 14. wydarzył się na „61” pomiędzy Kisielnicą a Górkami. Z informacji udzielanych przez świadków wynika, że kierowca fiata sieny jadąc w kierunku Stawisk, wyprzedzał rząd samochodów i wyjechał na czołówkę z jadącym w kierunku Łomży osobowym volvo. Mimo próby „ucieczki” podjętej przez kierowcę tego samochodu oba pojazdy zderzyły się lewymi bokami. W wyniku zderzenia siena straciła przednie koło i wylądowała w rowie po prawej stronie drogi, a volvo dachowało i zatrzymało się w rowie po lewej stronie (patrząc od Łomży), przy czym w tył przewróconego samochodu uderzył jeszcze volkswagen sharan.

Do szpitala zabrano kierowcę fiata sieny – on doznał najpoważniejszych obrażeń, i dwie kobiety -  pasażerki z volvo i volkswagena. Jedna z nich jest w ciąży.
Kierowca volvo opowiadając o zdarzeniu mówił, że siena zamiast „chować się” przed czołówką jeszcze bardziej zjechała na lewą stronę. Potwierdza to także kierowca jadącego za nim volkswagena. Obaj mówią także, że zatrzymujący się tu kierowcy ciężarówek opowiadali im, że przed wypadkiem na CB ostrzegano się przed „szalejącym na drodze fiatem sieną”.

W miejscuu wypadku na „61” pracują jeszcze służby. Przejazd jest utrudniony. Odbywa się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę