Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Wakacje z nietoperzami...

Nocne odłowy nietoperzy i zajęcia o pająkach... Wszystko pod okiem zawodowców - chiropterologa i arachnologa. To wakacyjna propozycja Muzeum Przyrody w Drozdowie dla gimnazjalistów i licealistów ze szkół Łomży i regionu. Zgłaszać się można tylko do końca lipca.

Specjalne wakacyjne warsztaty przyrodnicze w Muzeum Przyrody w Drozdowie odbędą się od 4 do 6 sierpnia. Jak podaje Alicja Biedrzycka w trakcie warsztatów planowane są zajęcia głównie w terenie, podczas których młodzież pod opieką fachowców będzie mogła poszerzyć swoje przyrodnicze zainteresowania. Zajęcia poprowadzą chiropterolog reprezentujący Towarzystwo Przyrodnicze „Bocian” oraz arachnolog z Uniwersytetu w Białymstoku. To pod ich okiem zainteresowani przyrodą gimnazjaliści i licealiści skontrolują budki dla nietoperzy i prowadzą nocne odłowy tych ssaków w celu oznaczenia gatunków, a za dnia będą uczestniczyli w zajęciach dotyczących bezkręgowców - np. pajęczaków. 

Młodzi zainteresowani przyrodą, a szczególnie nietoperzami mogą jeszcze zgłaszać chęć uczestnictwa w warsztatach. Muzeum Przyrody w Drozdowie przyjmuje je do końca lipca. Warsztaty są odpłatne. Koszt to 100 zł, a w tym jest zapewniony nocleg w Muzeum i pełne wyżywienie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji udziela Alicja Biedrzycka, tel. (086) 219 20 81


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę