Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Złodzieje, wandale i rozbójnicy...

Na około 10 tys zł zostały oszacowane straty po kradzieży ze sklepu spożywczo przemysłowego w Jedwabnem. W nocy z niedzieli na poniedziałek złodziej wyłamując kratę włamał się do sklepu, po czym zabrał wódkę, papierosy i kosmetyki. Złodziejem był 18-letni mieszkaniec Jedwabnego. Został już zatrzymany przez policję. Okazało się, że na sowim koncie ma także siedem innych włamań do sklepów i barów w Jedwabnem. Przestępczą działalność rozpoczął jeszcze w grudniu 2007 roku.

To nie jedyny złodziej zatrzymany w ostatnich dniach przez łomżyńskich policjantów. Jak podaje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, funkcjonariusze zatrzymali 19-latka, który wczoraj wieczorem włamał się do zaparkowanego przy Al. Legionów dostawczego forda. Przez wybitą szybę w tym samochodzie złodziej zabrał z niego elektronarzędzia  warte ok. 8 tys zł.

Wczoraj rano został zatrzymano także 32-letni mężczyznę, który rzucał ciężkimi przedmiotami w samochody znajdujące się na terenie jednego z komisów przy ul Wojska Polskiego. Uszkodził m.in. passata, seata i forda transita oraz zbił szyby w biurze komisu. Po zatrzymaniu okazało się, że ten sam mężczyzna wcześniej (nocą z wtorku na środę) włamał się i uszkodził jeszcze jeden samochód. 32-letni łomżanin zabrał z niego radioodtwarzacz, CB z anteną i kołpaki, a dodatkowo pociął fotel kierowcy i ostrym narzędziem porysował drzwi.

Policjanci zatrzymali także 45-latka który w sobotę dokonał rozboju w Piątnicy. Mężczyzna zabrał swojej ofierze zegarek i 70 zł w gotówce. Równie w tym wypadku okazało się, że nie była to  pierwszyzna. Wcześniej czterokrotnie włamywał się on do altanek na terenie ogródków działkowych w Piątnicy.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę