Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

W Grajewie robotnicy wykopali kości

Główne zdjęcie
fot. www.podlaska.policja.gov.pl

Makabrycznego odkrycia dokonali wczoraj pracownicy Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej prowadzący wykopy pod instalację ciepłowniczą w Grajewie. Przy ul. Strażackiej, na głębokości ok. 1,5 m odkryli ludzkie szczątki. Jak podaje policja ustalono, że kości prawdopodobnie pochodzą z okresu II Wojny Światowej.

Odkrycia dokonano wczoraj ok. 9.30. Jak podaje oficer prasowy grajewskiej policji ilość fragmentów kości świadczą o tym, że w miejscu znaleziska znajdują się szczątki więcej niż jednej osoby. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okresu ich pochodzenia. Miejsce wykopu zostało zabezpieczone.

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę