Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Przyjechali „na mecz z ŁKS-em”

Nietypową interwencję przeprowadzili chwilę po północy łomżyńscy policjanci. Ktoś zadzwonił do dyżurnego informując, że po ulicach Łomży ganiają się samochody na białostockich numerach rejestracyjnych. Policjanci ruszyli w pościg i wylegitymowali kierowców i pasażerów trzech samochodów... Świadkowie twierdza, że przynajmniej kilku z nich policjanci zakuli w kajdanki...

Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji przyznaje, że nocna akcja policji faktycznie miała miejsce. Podkreśla jednak, że nic  nadzwyczajnego się nie stało. Po telefonicznym zgłoszeniu policjanci zatrzymali do kontroli trzy samochody na białostockich numerach rejestracyjnych w których było 15 osób. Potwierdza także, że w związku z zachowaniem niektórych z nich, policjanci mogli zastosować środki przymusu. Dąbrowski podaje, że legitymowani twierdzili, że przyjechali nocą do Łomży „na mecz z ŁKS-em”.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę