Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Zakończenie roku szkolnego 2008/2009

Na dalszą drogę życia weź czarodziejskie słowa proszę, dziękuję, przepraszam- w sercu je zachowaj. Dzień dobry,do widzenia - niech obce ci nie będzie. Radosne dni w przedszkolu wspominać będziesz wszędzie. W czwartek 18 czerwca 2009r wszyscy żegnaliśmy najstarszych przedszkolaków, którzy po wakacjach pójdą do szkoły. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Jadwiga Juchniewicz, która w swym wystąpieniu podziękowała Rodzicom i Przyjaciołom przedszkola za współpracę w ciągu całego roku szkolnego. Sześciolatkom życzyła samych sukcesów w szkole, a Wszystkim pięknych wakacji i urlopów. Następnie dzieci z poszczególnych grup zaprezentowaly część artystyczną. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek, kwiaty, wzruszające pożegnania i pamiątkowe zdjęcia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 21 lipca 2009 00:21
Data ostatniej edycji: wt, 21 lipca 2009 10:16:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę