Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

„Zamachowiec” w Nowogrodzie

Do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotni wieczór w Nowogrodzie. Mężczyzna wszedł do sklepu i zażądał od ekspedientki 1000 zł grożąc, że w przeciwnym razie zrobi demolkę. Kobieta zachowała jednak zimną krew ...i wezwała policję.

Okazało się, że „zamachowiec” był pijany. Jak podaje podkom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, mężczyzna miał w wydychanym powietrzu prawie 2 promile alkoholu. 44-letni mieszkaniec jednej z podnowogrodzkich wsi został zatrzymany przez policję. Teraz za swój czyn – zakwalifikowany przez policję jako usiłowanie wymuszenia rozbójniczego -  będzie odpowiadał przed sądem.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę