Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Niedzielne wypadki

Dwoje dzieci i kobieta zostały ranne w wypadku jaki w niedzielę przed południem wydarzył się w okolicach Wygody. 29-letni kierowca opla vectry wyjeżdżając ze stacji paliw wymusił pierwszeństwo przejazdu na renault 19. W wyniku zderzenia samochodów do szpitala trafiło troje pasażerów „renówki” w tym 3-letnia dziewczynka i 12-letni chłopak.

Jak informuje sierżant Marek Skutnik z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, dziewczynka doznała ogólnych potłuczeń, chłopak ma podejrzenie wstrząśnienia mózgu. W wypadku ranna został także 21-letnia kobieta jadąca razem z nimi w renault 19.

To nie jedyny wypadek jaki wydarzył się wczoraj w regionie. Wieczorem – ok. godz. 21.40 w okolicach wsi Toczyłowo pod Grajewem kierowca mercedesa zahaczył lusterkiem pieszego. Jak informuje policja 49-latek idąc prawym poboczem „61” w pewnym momencie wyszedł na jezdnię tuż przed mercedesa. W wyniku uderzenia lusterkiem mężczyzna doznał złamania ręki. Okazało się, że w chwili wypadku pieszy był pijany. Alkomat wskazał u niego prawie 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę