Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Pijany wszedł na słup trakcji elektrycznej. W stanie krytycznym trafił do szpitala.

Do wypadku doszło dziś rano w Goniądzu. Jak podają policjanci poszkodowanym jest 20-letni mieszkaniec jednej z okolicznych wsi. Po porażeniu prądem spadł na ziemię. Wezwany na miejsce lekarz pogotowia reanimował go przez ponad pół godziny

Jak wstępnie ustalili policjanci na stacji kolejowej 20-letni mieszkaniec jednej z okolicznych wsi wspólnie z dwoma kolegami pił alkohol. W pewnym momencie bez żadnej przyczyny wszedł na słup trakcji elektrycznej i został porażony prądem. Młodzieniec spadł na ziemię i stracił przytomność. Koledzy natychmiast wezwali pogotowie. Przybyły na miejsce lekarz reanimował 20-latka przez ponad pół godzin. W końcu pokrzywdzony odzyskał funkcje życiowe, jednak w stanie krytycznym został przewieziony do białostockiego szpitala.
Policjanci wyjaśniają okoliczności i przebieg tego niecodziennego zdarzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę