Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Turniej Aktywizacji Społeczności Wiejskiej

Dobiegają końca przygotowania mieszkańców Miastkowa do zmagań w Turnieju „Aktywizacji Społeczności Wiejskiej”. Turniej organizuje Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. W najbliższą sobotę zmierzą się mieszkańcy siedmiu wsi z województwa podlaskiego. Wśród nich będą m.in. mieszkańcy wsi Miecze w powiecie grajewskim, Dąbrowa Moczydły - powiat Wysokie Mazowieckie i Miastkowo z powiatu łomżyńskiego.

Wójt Gminy Miastkowo - Jerzy Wróblewski twierdzi, że w tej wsi przygotowania jeszcze trwają i że on sam liczy na wysoką pozycję Miastkowa. Jak podkreśla wójt siłą Miastkowa jest Koło Gospodyń Wiejskich.
W rywalizacji wsi udział biorą jednak nie tylko panie, ale także panowie i dzieci. W sumie rozegranych ma być osiem konkurencji. Wsie mają zaprezentować ofertę spędzenia wolnego czasu u siebie przedstawiając przy tym walory terenu i lokalną przedsiębiorczość, maja także przygotować i zaprezentować przed jury krótką inscenizację, bądź innego rodzaju scenkę z zakresu kultywowania regionalnych obrzędów i zwyczajów. Przewidziano też turniej zręcznościowy i konkurs na najestetyczniejszą wieś.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę