Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Uwaga będą silne burze

Barbara Jakubowska dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych ostrzega przez silnymi burzami, które do południa będą utrzymywały się nad regionem. Lokalnie możliwe są także opady gradu

Przewidywana wysokość opadów w zasięgu burz to od 5 do 15 mm, a lokalnie na 1 m.kw. Powierzchni może spaść nawet 20-30 litrów wody. Burzom będzie towarzyszył wiatr w porywach  może osiągać on prędkość do 65-80 km/h.
Możliwe skutki takiej pogody to: szkody w drzewostanie, utrudnienia w komunikacji, uszkodzenia budynków, straty w uprawach rolnych, zakłócenia pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, nawet zagrożenie życia powodowane uderzeniami piorunów.

Prognozowane zagrożenia  ma stopień drugi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę