Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

„Bezpieczne wakacje” to częste kontrole

Policjanci z Łomży zapowiadają, że do końca wakacji kierowcy jeżdżący po ulicach Łomży i drogach regionu mogą spodziewać się częstszych niż zwykle kontroli. Funkcjonariusze wskazali nawet 15 miejsc, w których powinniśmy spotkać patrole. Policjanci będą kontrolować przede wszystkim prędkość, ale ich uwadze nie umknie sprawdzenie czy jadący w samochodach mają zapięte pasy bezpieczeństwa oraz sposób w jaki przewożone są dzieci.

Wzmożone kontrole mają związek z prowadzoną akację „Bezpieczne wakacje 2009”.Częstszych kontroli policyjnych możemy spodziewać się na drodze nr 61 w miejscowościach Rydzewo, Budy Czarnockie, Górki, na drodze nr 64 w Wiźnie i Bożejewie, na 63 w Wygodzie i Podgórzu, na drodze nr 677 w Śniadowie, Konarzycach, na drodze nr 645 w Kupiskach Starych i  Nowogrodzie oraz w Łomży jadąc ulicami: Sikorskiego, Szosa Zambrowska, Al. Piłsudskiego i Nowogrodzka.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę