Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Pijani jeżdżą wśród nas

Około trzech promili alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca żuka zatrzymany w niedzielne popołudnie we wsi Zaruzie pod Miastkowem. To jeden z trzech pijanych kierowców zatrzymanych ostatnio przez łomżyńskich policjantów. Dwóch pozostałych to mieszkańcy Łomży.

Pijanego 48-letniego mieszkańca Łomży kierującego fordem policjanci zatrzymali w sobotę około godz. 20. na Placu Niepodległości. Mężczyzna miał tylko nieco ponad 2 promile alkoholu. Nieco bardziej pijany był kierowca kia zatrzymany w niedzielę przed godz. 18. w Kisielnicy. 43-letni mieszkaniec Łomży „wydmuchał” 2,2 promila.

Pijani jeżdżą nie tylko w samochodach, ale także rowerami. Prawdziwym rekordzistom w tym gronie jest mieszkaniec Kolna, którego zatrzymano w sobotnią noc. Mężczyzna jechał rowerem ulicą Konstytucji 3 Maja w Kolnie mimo że alkomat wykazał blisko 4 promile alkoholu.

Policjanci przypominają, że jazda po pijanemu, nawet rowerem, jest przestępstwem i grożą za to surowe sankcje. „Na dzień dobry” delikwenci tacy tracą prawo jazdy - nawet gdy jechali rowerem,   a po wyroku sądu mogą trafić nawet do więzienia.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę