Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Siedmioletni rowerzysta zginął pod kołami chryslera

Do tragicznego wypadku doszło w sobotni wieczór w miejscowości Jabłoń Piotrowce w powiecie wysokomazowieckim. Siedmioletni chłopczyk na rowerze wyjeżdżając z posesji wpadł wprost pod koła nadjeżdżającego chryslera. Chłopczyk zginął na miejscu.

Jak wstępnie ustalili policjanci 7-latek bawił się na podwórku. W pewnym momencie wyjechał na rowerze z posesji bezpośrednio na drogę. Nadjeżdżający chryslerem 37-letni mężczyzna nie zdołał wyhamować. Malec wpadł wprost pod koła voyagera, gdzie zginął.
Jak podają policjanci kierowca samochodu był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę