Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Na dwóch gazach” samochodem, ciągnikiem i rowerem...

Pięciu pijanych kierowców zatrzymali od wczorajszego popołudnia do poranka łomżyńscy policjanci. Rekordzista – 39-latek miał w wydychanym powietrzu 2,77 promila alkoholu. Wpadł tuż po północy na ul. Sikorskiego w Łomży. Podczas kontroli okazało się, że pijany kierowca fiata palio miał już orzeczony zakaz prowadzenie pojazdów, który w dalszym ciągu obowiązywał.

Niewiele „bardziej trzeźwy” był kierowca ciągnika zatrzymany w Burzynie w gm. Wizna. Mieszkaniec pobliskich Mocarzy miał 2,31 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Wśród pięciu zatrzymanych pijanych kierowców był także jeden rowerzysta. 30-latek, mając 1,22 promila, jechał jednośladem ulicą Sikorskiego w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę