Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Nowy naczelnik łomżyńskiej skarbówki

Ireneusz Wierzbowski, dotychczasowy p.o. naczelnika US w Kolnie, został nowym naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Łomży. W czwartek (9 lipca 2009 r.) powołał go na to stanowisko Minister Finansów. Wierzbowski zastąpi Tadeusza Zysika, który od października 2006 roku pełnił obowiązki naczelnika.

Ireneusz Wierzbowski, ostatnio p.o. naczelnika Urzędu Skarbowego w Kolnie, pochodzi z Łomży. Wcześniej był m.in. kierownikiem Działu Podatku Dochodowego łomżyńskiej skarbówki.

Dodajmy, że nowy naczelnik został powołany, w wyniku zakończonej procedury
konkursowej. Od chwili ogłoszenia konkursu do powołania naczelnika w Łomży minęło ponad osiem miesięcy. O stanowisko w Łomży „walczyło” dwóch kandydatów – Wierzbowski i Zysik.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę