Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wojewódzcy Mistrzowie Agroligi

Główne zdjęcie
Sławomir Gromadzki dyrektor Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie wręcza nagrdę laureatom konkursu Małgorzacie i Jackowi Chylińskim z miejscowości Mrówki gm. Wizna w powiecie łomżyńskim.

Małgorzata i Jacek Chylińscy ze wsi Mrówki w gminie Wizna i firma PRIMATOR - Handlowo-Techniczne Usługi Rolnicze Barbary i Henryka Kraszewskich z Czyżewa Osady to laureacie tegorocznej edycji Podlaskiej Agroligi. W organizowanym po raz jedenasty konkursie o tytuł Mistrza mogą ubiegać się gospodarstwa i firmy z zamkniętymi inwestycjami, zadbane, wyróżniające się estetyką, których efekty produkcyjne, stosowane technologie i wyniki wyróżniają się w skali województwa i kraju.

Mistrzowie Podlaskiej Agroligi wezmą udział w finałach krajowych konkursu, które odbędą się na początku 2010 roku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę