Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Będą burze i gradobicia

Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzega przed nadciągającymi nad region burzami. Może towarzyszyć im ulewny deszcz, silny wiatr, a także gradobicia.

Wydane ostrzeżenia ważne jest dziś od godz. 6.00 do 11.30. Na obszarze województwa podlaskiego synoptycy prognozują burze z przelotnymi opadami deszczu.
"Przewidywana wysokość opadów od 5 do 15 mm, lokalnie 20-30 mm, możliwe porywy wiatru w zasięgu burz do 50-70 km/h" – podaje dyżurny synoptyk Tomasz Siemieniuki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę