Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Nastolatek okradał sąsiadów

Młody, zaledwie 16-letni mieszkaniec jednej z podłomżyńskich wsi „znalazł” sposób na łatwa zarabianie. Przez kilka dni niepostrzeżenie zakradał się do domu swoich sąsiadów i stopniowo wynosił biżuterię, która następnie sprzedawał w lombardzie. „Biznesmen złodziej” nie dość, że szybko wpadł, to jeszcze okazało się że biżuterię sprzedał za nieco ponad 300 zł, co stanowi zaledwie kilka procent jej wartości. Nie wiadomo na co przeznaczył te pieniądze, ale w jego domu policjanci przy okazji znaleźli prawie 1,5 grama marihuany.

Jak relacjonuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży,16-letni mieszkaniec jednej z podłomżyńskich miejscowości przez kilka dni swojej przestępczej działalności z domu sąsiadów wyniósł biżuterię wartości około 5 tysięcy złotych. W końcu właścicielka kosztowności zauważyła, że część zgromadzonego dobytku zniknęła. Zawiadomieni policjanci szybko ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazało się, że zdążył już sprzedać skradzione rzeczy w jednym z lombardów za nieco ponad 300 złotych. Teraz nieletni za swoje czyny odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę