Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Zmarł drugi prezydent Łomży

Wczoraj zmarł Henryk Żelechowski, drugi prezydent Łomży w wolnej Polsce. Miał 72 lata. Funkcję Prezydenta miasta pełnił przez dwa lata - od 1992 do 1994 roku.

Henryk Żelechowski został prezydentem Łomży gdy zarząd miasta kierowany przez prezydenta Marka Przeździeckiego nie uzyskał absolutorium z wykonania budżetu. Żelechowski (ówczesny radny miasta) pracami ratusza kierował do końca I kadencji łomżyńskiego samorządu obejmującej lata 1990 – 1994. 
To właśnie za urzędowania prezydenta Żelechowskiego w Łomży dokonano przebudowy Starego Rynku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę