Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

DZIEŃ DZIECKA

Janusz Korczak napisał: "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat". Dnia 1 czerwca 2009r wszyscy dorośli "stawali na glowie" , chcąc sprawić swoim pociechom jak najlepszą niespodziankę. Władze naszego miasta przygotowały także mnóstwo niespodzianek na Starym Rynku. Młodsze i starsze dzieci bawiły się wyśmienicie, a na Słonecznej Estradzie wystąpili uzdolnieni artyści i laureaci Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej BIG BIT 2009. Z naszego przedszkola wystąpiły starszaki z grupy III. Z okazji Dnia Dziecka życzymy naszym Milusińskim uśmiechów na cały rok !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 06 lipca 2009 23:24
Data ostatniej edycji: wt, 07 lipca 2009 09:42:48

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę