Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Byliśmy w Teatrze Lalki i Aktora

Teatr dla dziecka to trochę tajemnicze miejsce. Tylko nieliczne dzieci były juz w teatrze. Dlatego wyjście na spektakl pt. "Opowieści tysiąca i jednej nocy" do Teatru Lalki i Aktora w Łomzy było dla większości niesamowitym przeżyciem. Prawdziwa sala widowiskowa, scena , aktorzy, błysk reflektorów, muzyka to wszystko zachwyciło dzieciaki tak ,że na przemian słychać było westchnienia i oklaski. I co najważniejsze w bajce wszystko kończy się dobrze. Po spektaklu weszliśmy na wieżę obejrzeć panoramę naszego miasta oraz lalki i pacynki z innych przedstawień. Tu warto wracać.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 06 lipca 2009 22:43
Data ostatniej edycji: pon, 06 lipca 2009 23:11:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę