Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Morderca pracownicy Provident na ławie oskarżonych

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Ta zbrodnia wstrząsnęła mieszkańcami regionu. 38-letni mężczyzna pod koniec ubiegłego roku zabił 51-letnią przedstawicielkę firmy „Provident”, po czym wrzucił jej ciało do rzeki Gać w pobliżu jednej z podzambrowskich wsi. Przed Sądem Okręgowym w Łomży rozpoczyna się właśnie proces Wojciech Ł. z Zambrowa, który dopuścił się tego barbarzyńskiego czynu.

Jak ustaliła prokuratura ofiara została przez sprawcę podstępem zwabiona do komórki piwnicznej bloku przy ulicy Grunwaldzkiej w Zambrowie i tam gwałtownie uduszona paskiem klinowym. Po dokonaniu zabójstwa sprawca zabrał z jej torebki pieniądze w kwocie co najmniej 2200 złotych oraz inne przedmioty, w tym telefony komórkowe i biżuterię, a następnie po założeniu worków na nogi i głowę przeniósł zwłoki do samochodu Fiat 126p i zawiózł je nad rzekę Gać w pobliże miejscowości Milewo. Tu wrzucił ciało do rzeki. Zwłoki kobiety zostały znalezione i wyłowione kilka dni później. Wobec oskarżonego jest stosowany areszt tymczasowy od 24 grudnia 2008 roku.
Jak informuje prokuratura oskarżany o zabójstwo Wojciech Ł wcześniej w 2007r. był karany wyrokiem Sądu Rejonowego w Zambrowie za czyn przeciwko mieniu.

Oskarżony jest 38-letnim rencistą, posiadającym na utrzymaniu 2 dzieci.

zobacz: Zabił dla pieniędzy...

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę