Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Nabór do ŁKS-u

Łomżyński Klub Sportowy ogłasza nabór do najmłodszych grup piłkarskich. Zapraszamy wszystkich chłopców urodzonych w latach 1999 – 2001 i młodszych na zajęcia treningowe, które będą się odbywały dwa razy w tygodniu na boisku ze sztuczną trawą przy Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży.

Pierwszy trening odbędzie się 14 lipca (wtorek) o godz. 17:30 Wśród najzdolniejszych chłopców zostaną wyłonione 2 grupy, które od września będą reprezentować nasze miasto w rozgrywkach PZPN w grupach Żak(1999 i młodsi) oraz „Orlik”(2001 i młodsi).

Szczegółowe informacje – Artur Nadolny trener grupy tel. kom. 506/159-297 lub w biurze ŁKS tel. 086/2236031

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę