Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Topielec w Ciechanowcu

Ponad siedmiogodzinne wczorajsze poszukiwania 37-letniego mężczyzny, który wczoraj po południu utoną w wodach Nurca nie dały rezultatu, dziś do akcji mają wkroczyć płetwonurkowie. Mężczyzna zatonął na miejskim kąpielisku w Ciechanowcu. Jak wyjaśnia młodszy aspirant Alicja Buczkowska, oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem na kąpielisku tym nie ma ratowników.

Mężczyzna wskoczył do wody po godzinie 14.00. Na razie nie wiadomo co się stało. Pół godziny później na miejsce wezwano ratowników. Mimo że strażacy poszukiwali mężczyzny aż do zmroku  jego ciała nie odnaleziono.    
To już druga ofiara wód Nurca w ostatnich dniach. W środę 21-latek ratując o rok młodszego brata utoną w tej rzece w miejscowości Kostry Podsętkowięta w powiecie wysokomazowieckim.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę