Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejny topielec

Poszedł na ryby. Przez blisko dwa dni szukali go policjanci, strażacy i okoliczni mieszkańcy. Dzisiaj okazało się, że 52-letni mieszkaniec Dolistowa Starego utonął w Biebrzy.

52-latek wyszedł z domu na ryby w środę wieczorem. Następnego dnia rano zgłoszono jego zaginiecie. Poszukujący go ratownicy nad brzegiem rozlewiska Biebrzy w miejscowości Dolistowo Duże znaleźli rower i odzież zaginionego. Kilkaset metrów dalej natrafiono na łódkę i sieci rybackie. Jeszcze wczoraj płetwonurkowie przeszukali dno rzeki, ale bez skutku...  Ciało 52-latka znaleziono dopiero dzisiaj rano w przybrzeżnych zaroślach. Według ustaleń mężczyzna przed wyjściem z domu pił alkohol.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę