Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejne przypadki nowej grypy w Białymstoku

Jak podało Polskie Radio Białystok kolejne osoby leczone w szpitalu zakaźnym w Białymstoku mają wirus A H1N1. Potwierdzono go u trzech osób z pięciu hospitalizowanych w tym kierunku. Oprócz 29-letniej kobiety, która wróciła z koncertu w Londynie, badania potwierdziły obecność wirusa u jej 25-letniej koleżanki, która z nią podróżowała i 8-letniego chłopca, który zaraził się już w kraju. Ich stan lekarze określają jako dobry.

Nie ma jeszcze wyników badań dwóch innych osób hospitalizowanych w Białymstoku, które miały kontakt z chorymi.

Przypomnijmy 29-letnia mieszkanka Białegostoku chora na "świńską grypę" wróciła do kraju we wtorek 30 czerwca ok. godz. 10.40 lotem nr EZY 2341 Luton - Okęcie. Wczoraj wojewoda podlaski zaapelował i prosił wszystkie osoby, które podróżowały tym samym rejsem, a którzy stwierdzą u siebie typowe objawy grypy o niezwłoczne zgłaszanie się do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę