Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Coraz więcej pracy mają strażacy.

Ci z Łomży wczoraj do południa jeździli po regionie usuwając roje os i pszczół (łącznie cztery), które zagnieździły się w pobliżu domów, a wieczorem walczyli ze skutkami przejścia nad regionem kolejnych burz. Najwięcej strat nawałnica spowodowała tym razem w okolicach Wizny. Obfite opady deszczu podtopiły kilka gospodarstw, a silny wiatr łamał gałęzie drzew.

Jak informuje Komenda Wojewódzka PSP w Białymstoku w całym województwie przez dobę odnotowano łącznie 73 zdarzenia związane z usuwaniem skutków wystąpienia obfitych opadów deszczu – przede wszystkim na wschodzie województwa.

Ze strażackich raportów wynika, że w tym roku mają oni znacznie więcej pracy niż w latach poprzednich. Przez sześć miesięcy 2009 roku w całym województwie odnotowano już 7328 interwencji. W ubiegłym roku w tym samym czasie było ich o 1695 mniej. Tylko na terenie powiatu łomżyńskiego odnotowano ponad 700 interwencji. W czerwcu było ich ponad 160. Więcej pracy (ponad 180 interwencji) nasi strażacy mieli tylko w kwietniu. Wówczas przede wszystkim wyjeżdżali do gaszenia płonących traw.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę