Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wyrok w sprawie byłego za-cy dyr. PODR w Szepietowie

Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 2 tys. zł. grzywny i 2 lata zakazu zajmowania stanowisk kierowniczych w państwowych jednostkach organizacyjnych - skazał sąd w Wysokiem Mazowieckiem, Kazimierza K. - byłego zastępcę dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Kazimierza K. cztery pracownice Ośrodka i jego biur terenowych oskarżały o nieprzystojne zachowanie, wykorzystywanie stanowiska do osiągnięcia korzyści, naruszanie praw pracowniczych, a nawet molestowanie seksualne.

Oskarżony nie przyznał się do żadnego ze stawianych mu zarzutów, ale i tak stracił pracę w PODR, kiedy prokurator postawił mu zarzuty. Cały przebieg trwającego rok procesu sąd utajnił ze względu na dobro skarżących, we wtorek /30.06/ jednak w orzeczeniu znalazł się zapis, że sąd uznał winnym Kazimierza K. zarówno wykorzystywania funkcji publicznej do żądania korzyści osobistej lub majątkowej jak i naruszanie praw pracowników.

Wyrok nie jest prawomocny.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę