Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Jerzy W. zatrzymany

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego (CBŚ) zatrzymali łomżyńskiego przedsiębiorcę Jerzego W. Informację tę potwierdził sierżant Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku. Na razie żadne inne informacje w tej sprawie nie są przekazywane mediom.

Jerzy W. to znany łomżyński przedsiębiorca. Ostatnio intensywnie zabiegał o możliwość realizacji galerii handlowej „Narew” na należących do niego terenach po dawnych zakładach przemysłu bawełnianego w Łomży. W ostatnią środę radni Łomży uchwalili plany zagospodarowania przestrzennego umożliwiające tę inwestycję.

Jerzy W. przed ponad dwoma laty został skazany na 3 lata bezwzględnego więzienia za przestępstwa gospodarcze. (Sprawa dotyczy wydarzeń z końca XX wieku. Policja wpadła wówczas na ślad grupy przestępczej, zajmującej się m.in. obrotem towarów pochodzących z kradzieży i oszustwa.) Mimo wyroku, ze względu na stan zdrowia, do więzienia jednak jeszcze nie trafił. Cały czas trwa postępowanie w tej sprawie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę