Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejna śmierć na przydrożnym drzewie

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

27-letni kierowca zginął gdy jego samochód wypadł z jezdni na łuku drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem – ok.18.30 - w okolicach wsi Kurpiki, ok. 7 km na wschód od Wizny, na drodze krajowej nr 64 Łomża – Białystok. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

Siła uderzenia samochodu w drzewo była bardzo duża. Kierowca zginął na miejscu – jechał sam. Strażacy aby wydobyć jego ciało ze zniszczonego fiata dublo musieli rozcinać karoserię samochodu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę