Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Zakłady JBB spłonęły

To były jedne z najnowocześniejszych i największych zakładów w regionie. W poniedziałek po południu spłonęły zakłady przetwórstwa mięsnego JBB w Łysych. Gigantyczny pożar objął hale produkcyjne i magazyny. W akcję gaśniczą zaangażowanych jest kilkadziesiąt jednostek straży pożarnej w tym cztery wysłane z Łomży.

Pierwsze płomienia ognia zauważono około godz. 15.30. Jeszcze przed przybyciem straży pożarnej z zakładu wyprowadzono kilkuset pracowników, wszyscy zostali ewakuowani na czas. Nie ma więc zagrożenia dla ludzi.
Mimo szybkiej akcji gaśniczej pożar błyskawicznie się rozprzestrzeniał obejmując coraz większą część budynków zakładów. Wieczorem płonął praktycznie cały zakład. Jak informują strażacy jego gaszenie potrwa co najmniej do rana.

Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru. Straty są ogromne. W zakładach pracowało niemal 1,5 tys. osób.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę