Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Utopił się w rowie...

Makabrycznego odkrycia dokonał mężczyzna, który udrażniał rów melioracyjny w pobliżu wsi Milewo. W rowie leżało ciało człowieka. Okazało się, że to 63-letni mieszkaniec gminy Kołaki Kościelne. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny śmierci.

Zgłoszenia o makabrycznym znalezisku policjanci w Zambrowie odebrali w sobotę wieczorem. Wówczas to dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w rowie melioracyjnym w pobliżu wsi Milewo leży martwy mężczyzna. Ciało znalazł człowiek czyszczący rów. Jak informuje oficer prasowy zambrowskiej policji  mężczyzna najpierw zauważył rower a następnie ciało.
Okazało się, że jest to 63-letni mieszkaniec gminy Kołaki Kościelne, którego dzień wcześniej rodzina zgłosiła zaginięcie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę